uaru
+380(68)-707-24-34
Пустушка BIBS Colour Латекс Baby Pink - Розмір 1
Пустушка BIBS Colour Латекс Baby Pink - Розмір 1

BIBS Color – це серія натуральних латексних пустушок, спеціально розроблених, щоб задовільнити природний смоктальний рефлекс та забезпечують спокій дитини й батьків!

 

Насадка пустушки BIBS Colour виготовляється із натурального латексу, 100% натурального матеріалу. Природний латекс має гарну міцність, м'якість і гнучкість. Накладка виконана з поліпропілену, який є міцним, легким та безпечним пластиковим матеріалом.

 

BIBS color має кілька видів: Розмір 1: 0-6 місяців. Розмір 2: 6-18 місяців. Розмір 3: 18 місяців.

Розміри: Довжина соски: 2.5 см (розмір 1); 3 см(розмір 2) діаметр наконечника: 1,5 см, діаметр соски (основа): 1 см, діаметр щита: 4,5 см.

 

Матеріал: матеріал соски – 100% латекс/натуральний каучук, захисний матеріал: поліпропілен (PP). 100% без BPA, PVC та фталатів. Відповідає європейському стандарту: EN 1400+A1.

 

Зберігання: Соски повинні зберігатися сухими та чистими, наприклад, у шафі або коробці для пустушки. Уникати знаходження пустушки під прямим сонячним промінням, оскільки це може погіршити властивості натурального латексу. Також не зберігати пустушки в дезінфікуючих / стерилізуючих рідинах, які можуть впливати на довговічність пустушки.

 

Догляд: Перед кожним використанням соску слід стерилізувати, омиваючи її киплячою водою. Перед першим використанням пустушки покласти її в киплячу воду на 3 хвилини. Оскільки пустушка має отвір для вентиляції, рідина може потрапляти в пустушку, це нормальний процес, після стерилізації просто відіжміть воду з пустушки.

Пустушка BIBS Colour Латекс Baby Pink - Розмір 1
Бренд: BIBS
Артикул: 5713795010103
249 грн
Ваш вибір
  • Пустушка BIBS Colour Латекс Baby Pink - Розмір 1 249 грн
Разом: 249 грн
Додати в обране
Схожі товари

Пустушка BIBS Colour Латекс Baby Pink - Розмір 1

BIBS Color – це серія натуральних латексних пустушок, спеціально розроблених для забезпечення природного смоктального рефлексу та забезпечують спокій дитини й батьків!