uaru
+380(68)-707-24-34
#

Linea MammaBaby є лінією миючих та косметичних засобів, спеціально розроблених для дітей та які чудово підходять для дорослих.

Це проект кохання, народжений пристрасною потребою пропонувати дітям та сім'ям продукцію найвищої якості у гармонії з навколишнім середовищем.

Широкий асортимент продуктів, призначених для купання ваших малюків, сертифікованих Cosmos Natural і протестованих під педіатричним контролем, всі продукти створені на основі рослинних екстрактів з органічного землеробства, дерматологічно протестовані, більшість з них призначені для чутливої ​​шкіри, протестовані на вміст нікелю, хрому. та кобальту для кожної виробничої партії, без барвників, силіконів, ПЕГ, парабенів, лауретсульфату натрію (SLES) та лаурилсульфату натрію (SLS), з натуральним ароматом.

Формула продуктів Linea MammaBaby є результатом точної та правильної філософії рецептури: мета – добитися найкращого шляхом вибору кращих натуральних інгредієнтів, вибраних відповідно до призначення кожного продукту.

Зроблено в Італії у повній відповідності до важливих екологічних норм та правил.

Чудова якість продуктів поєднується з естетичною упаковкою з привабливою графікою, призначеною для негайного впізнавання дітьми. Кожен товар має символ, який його відрізняє, та ім'я, як у справжнього друга з казки.

Linea MammaBaby - KIDSLINE-17 - зображення

#
Дитяча косметика та засоби гігієни

Вся розробка, виробництво та система контролю Linea MammaBaby здійснюється відповідно до високих стандартів якості з дотриманням кваліфікаційних та екологічних критеріїв, встановлених міжнародними нормами. Для виробництва продуктів Linea MammaBaby відбирається лише найкраща сировина, яка ретельно тестується у лабораторії. Olcelli Farmaceutici дотримується найсуворіших стандартів належної виробничої практики, щоб гарантувати найвищу якість, ефективність та стандарти безпеки.

Дивитись
... ще дещо цікаве для тебе