uaru
+380(68)-707-24-34
#

Французька компанія Nailmatic була заснована у 2012 році двома креативними підприємцями. Борис Гратіні та Ліліан Моньє об'єднали зусилля для створення унікальних товарів, вигадали новий спосіб продажу лаків через вендингові автомати. На створення першої косметичної лінійки пішло два роки. Її головними продуктами стали лаки для нігтів, які дозволяють маленьким дівчаткам наслідувати мам.

Виробники потурбувалися не лише про екологічність, а й про неповторний дизайн, який став візитівкою бренду. Дизайн пляшечки, а також незвичайна картонна упаковка, були створені окремо для кожного лаку разом із французькою компанією OMY Design & Play (студія графічного дизайну). Тому кожен колір має своє ім'я, характер і індивідуальну упаковку, яку можна прикрасити олівцями або фломастерами.

Лаки для нігтів - це модні речі з амбіційною формулою. Вони створені на рослинній основі з використанням натуральних та відновлюваних інгредієнтів, що знижує вплив на навколишнє середовище та легко змивається.

Дитячий блиск для губ Nailmatic - з легким відтінком, зволожуючий, натуральний з чудовим ароматом. Блиск складається на 97% з натуральних інгредієнтів, основою є олія абрикосових кісточок, збагачена вітаміном Е, омега-6 та омега-9 жирними кислотами.

Після лаків для нігтів і блисків компанія зосередилася на догляді за собою і створили продукти для ванн з чарівним ефектом бульбашок, які дбають про чутливу дитячу шкіру: шиплячі бомби і солі для ванни, піна для душу, мус для волосся і тіла.

Вся косметика компанії 100% Vegan, не тестується на тваринах і зроблено в Європі. Nailmatic віддає перевагу максимально екологічно безпечним складам (більше 80% натуральних інгредієнтів)!

... ще дещо цікаве для тебе