uaru
+380(68)-707-24-34
#

Kit & Kin була створенау 2017 році Еммою Бантон (Spice Girl, теле- та радіоведуча та посол ЮНІСЕФ) та Крістофером Мані (директор з розробки продуктів).

Як батьки, Емма та Кріс щосили намагалися знайти продукти, які би не подразнювали шкіру їхніх дітей, і були натхненні на розробку натуральної, ніжної та стійкої альтернативи для сімей – так народилась Kit & Kin.

«Ми хочемо позбавити батьків стресу та занепокоєння, які вони часто відчувають при виборі кращих товарів для своєї сім'ї. Ось чому ми розробили дивовижний асортимент, якому ви можете довірити турботу та захист своєї сім'ї у міру її зростання». Емма Бантон, співзасновник

Найкраще для дитини

Kit & Kin розробили ряд натуральних та ефективних продуктів для всієї родини, яким ви можете довіряти. Підгузки, серветки, що містять лише м'які інгредієнти та матеріали без агресивних хімікатів, спеціально створені для найчутливішої шкіри.

Всі продукти проходять клінічні випробування на гіпоалергенність та схвалені дерматологами.

Найкраще для нашого світу

Kit & Kin піклуються як про ваш маленький світ, так і про світ в цілому. Зараз, як ніколи, важливо переконатись, що ми робимо все можливе для збереження природних ресурсів планети та зниження нашого впливу на навколишнє середовище.

Ось чому компанія використовує екологічно чисті матеріали та інгредієнти у всьому асортименті продукції. Екологічні підгузки на рослинній основі та біорозкладні серветки - кожен продукт Kit & Kin створений так, щоб бути добрим до нашої планети та ніжної шкіри дитини.

... ще дещо цікаве для тебе