uaru
+380(68)-707-24-34
#

Bjällra of Sweden (Швеція) – це сімейний бренд товарів для дітей, що складається з великих мрій, яскравої впевненості та надихаючого дизайну. Кожен товар цієї компанії - це неймовірно красиво, ексклюзивно та вишукано! 

Прагнучи додати розкоші у повсякденні вироби, Bjällra of Sweden пропонує поєднання комфорту, функціональності та стильного зовнішнього вигляду. Цей швецький бренд створює якісні продукти, розроблені, протестовані та виготовлені з особливою ретельністю для безпеки дітей. Дитячі аксесуари шведського виробництва зроблять виховання трішки простішим і комфортнішим. Команда Bjällra прагне забезпечити батьків якісними продуктами, корисними для їхніх дітей як з екологічної, так і з етичної точки зору. Усі матеріали, які використовуються у виробництві продукції, є екологічно чистими, наприклад органічна бавовна та деревне волокно. 

 

В асортименті бренду "Bjallra of Sweden" є такі категорії товарів: пустушки в шикарних золотих, платинових та рожевих відтінках, що нагадують дорогоцінні метали; тримачі для пустушок в бездоганному та чудовому дизайні; одяг для малюків та муфти для рук, що виготовляються з преміального велюру та оксамиту і які мають сертифікат "Oeko-Tex"; слинявчики для малюків, що заслуговують на особливу увагу, оскільки жоден бренд у світі не виробляє настільки красиві аксесуари; сумки для матусь; пледи для малюків.

Одним словом – це бренд для тих, хто хоче виділятися з натовпу!

 
 

 

 

#
Зимові конверти і комбінезони

Дивитись
Пустушки та аксесуари

Навіть дитині потрібно трішки шику!

Дивитись
#
... ще дещо цікаве для тебе