uaru
+380(68)-707-24-34
#

Компанія Summer Infant розпочала свою діяльність у США в 1984 році. Займається виробництвом дитячих товарів у різних галузях, починаючи з дитячих крісел та шезлонгів та закінчуючи пляшечками для годування. Орієнтована на товари для дітей компанія вибирає найцікавіші та інноваційні продукти, полегшуючи працю батьків та порозуміння з дитиною.

Summer Infant моментально реагує на мінливі потреби ринку, пропонуючи нові та нові продукти з високою якістю, широкою функціональністю та привабливим дизайном.

Місія компанії – зробити так, щоб дитинство стало кращим часом життя для малюка та запам'яталося його батькам лише з позитивними емоціями. Тому Summer Infant пропонує функціональні товари, виготовлені із сучасних матеріалів. На кожному етапі виробництва забезпечено суворий контроль якості.

Продукти компанії з догляду за немовлятами та дітьми молодшого віку роблять сімейне життя простішим, безпечнішим та веселішим.

Summer Infant роблять все можливе, щоб купання, прийом їжі, гра і кожна інша перерва були особливими для вас та вашої дитини.

... ще дещо цікаве для тебе