uaru
+380(68)-707-24-34

Доставка, оплата і повернення

Доставка

Своє замовлення ти зможеш отримати одним із варіантів

  • компанією-експедитором «Нова Пошта» шляхом адресної доставки або доставки до відділення «Нової Пошти»  безкоштовно за умови суми замовлення від 3000 грн. або за рахунок Покупця з подальшим самостійним отриманням товару Покупцем;
  • в один з магазинів мережі KIDS🎈LINE на території України для самостійного вивозу безкоштовно;
  • кур’єром KIDS🎈LINE за адресою у місті Києві безкоштовно за умови суми замовлення вище 3000 грн. або за додаткову оплату 150 грн. якщо сума не перевищує 3000 грн.
  • Міжнародна доставка Поштою України. Ми зможемо безкоштовно підготувати твоє замовлення для відправлення авіа або наземною міжнародною поштою. Для цього потрібно зробити повну передоплату з урахуванням розрахункової суми доставки, детальніше можна уточнити в контакт центрі.

По Києву доставка більшості товарів здійснюється з 13:00 до 19:00 у робочі дні.

Оплата

Сплатити на сайті за своє замволення ти можеш декількома методами

  • готівкою при замволенні доставки кур’єром KIDS🎈LINE або Новою Поштою
  • будь-якою кредитною або дебетовою карткою VISA, Maestro, MasterCard одразу на Сайті
  • платіжною систему ApplePay та GooglePay одразу на Сайті
  • банківським переказом на рахунок Продавця за реквізитам у Рахунку-фатурі, який відправить тобі наш менеджер магазину

Повернення

Так, ти можеш обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує тобі Закон про захист прав споживача.

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайся що: товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки збережені всі ярлики і заводське маркування

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Де і як можна зробити обмін або повернення?

Обміняти або повернути товар можна в одному з наших магазинів.
Якщо ти живеш не в Києві, можеш відправити товар назад за допомогою служби доставки. Якщо у товару збережений товарний вид і упаковка, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.
При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів.
Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого устаткування, упаковки, і наявності документів, що підтверджують факт покупки.