uaru
+380(68)-707-24-34
#

Nuna International BV — це голландський бренд дитячих товарів, що базується в Лейдердорпі, Нідерланди. Він був заснований в 2007 році. На сьогодні бренд представлений в 70 країнах. Асортимент їх продукції включає дитячі коляски, автокрісла, системи для подорожей, дитячі ліжечка, крісла-гойдалки, сумки для підгузників. Nuna отримала більше 200 нагород від дизайнерських і батьківських установ, таких як Red Dot Award і ADAC.

Втілення в життя практичних і функціональних дизайнів для сімей є для компанії постійним джерелом натхнення. Nuna продумали всі дрібниці, щоб ви могли насолоджуватися кожним радісним моментом, занурюватися в кожну нову пригоду батьківства.

Стиль Nuna непідвладний часу, а функції, які бренд вбудовує в кожен продукт, є винахідливими та майстерно розробленими для сучасного життя.

Кожен продукт компанії проходить ретельне тестування перед тим, як залишити фабрику. Для виробництва використовуються високоякісні, довговічні матеріали, які відповідають найновішим європейським стандартам. Пластик, метал, тканина, волокнистий наповнювач і піна, які використовує бренд в своїх продуктах, відповідають стандартам CPSIA в США та нормам REACH і стандартам EN71 в Європі.

 
 

 

 

#
Nuna Triv

Дивитися
Nuna Mixx Next

Дивитися
#
#
Автокрісла

Дивитися
NUNA Sena

Дивитися
#
#
Nuna CUDL

Дивитися
NUNA Leaf Grow

Дивитися
#
#
Аксесуари до колясок

Дивитися
... ще дещо цікаве для тебе