uaru
+380(68)-707-24-34
#

Wishbone Design Studio - сімейний бізнес у Веллінгтоні, Нова Зеландія. Це компанія, яка розробляє та виготовляє унікальні біговели і аксесуари до них.

Wishbone — бренд для активних сімей, любителів дизайну та свідомих споживачів. Їхні трансформаційні проєкти спрямовані на те, щоб змінити спосіб мислення, руху та гри, створюючи глибший зв’язок між людьми, навколишнім середовищем і речами, якими ми володіємо. Компанія з гордістю виступаємо проти нераціонального споживання, застосовуючи принципи циклічної економіки для наступного покоління.

Wishbone прагне поширювати радість, креативність і незалежність. Перший біговел Wishbone був зроблений у ванній квартирі в Нью-Йорку Річардом Летамом. Він був натхненний створити щось, що дало б його синові більше свободи та незалежності, а також Річард прагнув зробити дитячий байк довготривалим і нешкідливим для планети. Невдовзі біловел користувався високим попитом. Сім'я повернулася додому в Нову Зеландію, щоб продовжити розвивати бізнес.

Компанія Wishbone переосмислила функції дитячих іграшок, створивши їх так, щоб їх любили та ремонтували, передавали у спадок і знову любили. Їхня продукція створена таким чином, щоб рости разом з дітьми, створюючи нові виклики на кожному етапі розвитку для довготривалої взаємодії. 

 

Wishbone - KIDSLINE-17 - зображення

... ще дещо цікаве для тебе