uaru
+380(68)-707-24-34
#

Petit Monkey - компанія, яка заснована у 2013 році в Нідерландах, яка створює аксесуари для дому та незамінні речі для дітей. Petit Monkey співпрацює з відомими ілюстраторами та дизайнерами дитячого інтер’єру, щоб пропонувати своїм клієнтам лише стильну і якісну продукцію. Ця голландська компанія, надихається барвистим дитячим всесвітом. 

За цей короткий час він успішно завоював серця матерей по всьому світу. Petit Monkey відрізняється своїм дизайном, який відображає веселість та внутрішній світ дітей.

Компанія віддає перевагу високоякісним матеріалам, які відповідають високим стандартам безпеки. Всі товари Petit Monkey проходять різні тести та відповідають високим екологічним стандартам. Бренд відомий своїми дитячими постельними речами, покриємниками для візок, аксесуарами для комфорту дитини та багатьма іншими продуктами, які задовольняють всі потреби дитинства.

Petit Monkey прагне до того, щоб допомогти матерям успішно виховувати своїх дітей та забезпечити їх комфортом. Бренд впевнений, що відповідний дизайн та висока якість продуктів допоможуть матерям відчувати себе комфортно та впевнено при вихованні своїх дітей.

... ще дещо цікаве для тебе