uaru
+380(68)-707-24-34
Іграшка-каталка Yookidoo Музична качечка
Іграшка-каталка Yookidoo Музична качечка
Іграшка-каталка Yookidoo Музична качечка
Іграшка-каталка Yookidoo Музична качечка

Качечка Yookidoo слідує за малюком на мотузочці й голосно крякає. Музичні ефекти синхронізовані з рухом - як тільки іграшка зупиняється, вона замовкає. У каталки є і беззвучний режим, щоб активувати його, необхідно повернути хвостик качки вліво.

Каченя повертає і голову - з гучним тріском, що стимулює увагу дитини. На спині іграшки розташований лабіринт, що знімається. Це циліндр без стінок, у якому по трьох вигнутих осях перекочуються різнокольорові намистини. Коли іграшка – каталка їде, циліндр обертається та гримить.

Лабіринт можна вивчати окремо – дитина із задоволенням перекочує намистини пальцями.

 

  • Довжина мотузочки: 72 см.
  • Вага: 900 г.
  • Розмір в упаковці: 17 х 27 х 26 см.
  • Розмір без упаковки: 14 х 25 х 22 см.

 

Yookidoo — це відкриття у світі природного навчання, розваг та творчих ігор для малюків. Усвідомлюючи всю важливість процесу пізнання дитиною світу, компанія розробила зовсім новий підхід до гри та навчання через стимулюючі, інтерактивні та високоінноваційні продукти.

Товари від цього бренду не тільки розважають малюків, а й сприяють їхньому всебічному розвитку: фізичному, розумовому та емоційному.

Іграшки Yookidoo розробляються з урахуванням ретельного вивчення того, як малюки взаємодіють з навколишнім світом, а також виходячи з того, що їх найбільше цікавить.

Іграшка-каталка Yookidoo Музична качечка
Бренд: Yookidoo
Артикул: 25 292
890 грн
Ваш вибір
  • Іграшка-каталка Yookidoo Музична качечка 890 грн
Разом: 890 грн
Додати в обране
Схожі товари