uaru
+380(68)-707-24-34
Автокрісло Cybex Cloud Z-iSize Plus - Soho Grey
Автокрісло Cybex Cloud Z-iSize Plus - Soho Grey

Очікується

Автокрісло Cybex Cloud Z-iSize Plus - Soho Grey

Очікується

Автокрісло Cybex Cloud Z-iSize Plus - Soho Grey

Cybex Cloud Z-iSize - безпечне, функціональне та зручне автокрісло для новонароджених малюків до 13 кг (45 см - 87 см). Підголовник автокрісла регулюється в 11 положень у міру зростання дитини.

Cloud Z має знімну вкладку для новонароджених, яка забезпечує рівне положення для немовляти. Це допомагає знизити ризик перекидання голови дитини під час сну. Щоб забезпечити більше місця як тільки дитина стане вище 60 см, вкладиш для новонароджених можна прибрати.

 

Закріплення в два кліки з ISOFIX спрощує встановлення та гарантує підвищену безпеку. У поєднанні з Base Z дитяче автокрісло зафіксоване автомобільною системою ISOFIX та не потребує додаткового кріплення. Індикатор установки також допомагає запобігти можливому неправильному встановленню.

Частина модульної системи Z-Line, Cloud Z та Sirona Z обидва встановлюються на Базу Z для безпечних подорожей, модульну систему (Cloud Z + Sirona Z + база Z) можна використовувати від народження до 105 см (до 4 років).

 

Cloud Z можна встановити на всі моделі колясок CYBEX. Дитяче автокрісло стає частиною системи подорожі поза автомобілем для додаткової мобільності.

 

  • Стандарт - UN R129/02.
  • Установка в автомобілі: проти ходу руху.
  • Комплектація - автокрісло (включаючи вкладку для новонародженого), база не включена.
  • Система бічного захисту L.S.P.
  • Гіпоалергенний матеріал легко відмивається при температурі 30 С.
  • Капюшон забезпечує чудовий захист від сонця та вітру з UPF50+.
  • Корпус поглинає удар. Безпека є головним пріоритетом для будь-якого автокрісла CYBEX та GB: гнучка структура матеріалу поглинає значну частину удару та допомагає відвести його від дитини.
 
Параметри (Д/Ш/В): 60,5 / 44 / 38-60 см.
Вага: 4.8 кг.
Автокрісло Cybex Cloud Z-iSize Plus - Soho Grey
Бренд: Cybex
Артикул: 520000032
13 600 грн
Виберіть додатково:
Літній чохол для автокрісла Cybex Cloud Z Grey - зображення
Літній чохол для автокрісла Cybex Cloud Z Grey
1560 грн
Ваш вибір
  • Автокрісло Cybex Cloud Z-iSize Plus - Soho Grey 13 600 грн
Разом: 13 600 грн
Додати в обране

Автокрісло Cybex Cloud Z-iSize Plus - Soho Grey

Cybex Cloud Z-iSize - безпечне, функціональне та зручне автокрісло для новонароджених малюків до 13 кг (45 см - 87 см). Підголовник автокрісла регулюється в 11 положень у міру зростання дитини. Cloud Z має знімну вкладку для новонароджених, яка забезпечує рівне положення для немовляти. Це допомагає знизити ризик перекидання голови дитини під час сну. Щоб забезпечити більше місця під час росту дитини, вкладиш для новонароджених можна прибрати, як тільки дитина стане вище 60 см.